VIII Mistrzostwa

VIII Mistrzostwa już 16-17 stycznia 2016r. Zapraszamy!!!

https://gonow2016.wordpress.com/

RANKING DO 10 MIEJSCA SZABLA

Jeżeli jesteście ciekawi jak wypadliście, a nie ma Was na liście napiszcie do nas.

DO LAT 8

  1. Adrian Wieczorek POZNAŃSKA AKADEMIA KARATE
  2. Franek Danielewski POZNAŃSKA AKADEMIA KARATE
  3. Tymon Puczyński AKADEMIA SZERMIERZY
  4. Michał Wawrzko SZKOŁA FECHTUNKU SCARAMOUCHE
  5. Teodor Wadowski GO-NOW ŁÓDŹ
  6. Tymoteusz Szymczak POZNAŃSKA AKADEMIA KARATE
  7. Wojciech Król SZKOŁA FECHTUNKU SCARAMOUCHE
  8. Tosia Gąsiorowska POZNAŃSKA AKADEMIA KARATE
  9. Małgorzata Gąsiorowska POZNAŃSKA AKADEMIA KARATE
  10. Maksymilian Solarski POZNAŃSKA AKADEMIA KARATE

DO LAT 10

  1. Jakub Pol GO-NOW ŁÓDŹ
  2. Jan Piramidowicz AKADEMIA BRONI F3
  3. Dawid Danielewski POZNAŃSKA AKADEMIA KARATE

DO LAT 14

  1. Jan Traciński GO-NOW ŁÓDŹ
  2. Mikołaj Wieczorek ZSO NR 5 GRUDZIĄDZ
  3. Wiktoria Ranoszek POZNAŃSKA AKADEMIA KARATE
  4. Maciej Kaszuba ZSO NR 5 GRUDZIĄDZ
  5. Olaf Galica SZKOŁA SZERMIERKI MAŁOPOLSKIEJ ZGRAI SARMACKIEJ
  6. Jakub Zalesiński AKADEMIA SZERMIERZY
  7. Mikołaj Kahl POZNAŃSKA AKADEMIA KARATE/Stanisław Lemke POZNAŃSKA AKADEMIA KARATE
  8. Sonia Młynarczyk AKADEMIA SZERMIERZY
  9. Antoni Rudowski AKADEMIA SZERMIERZY
  10. Kajetan Traciński GO-NOW ŁÓDŹ

DO LAT 18

  1. Marcin Habieda KLUB ORĘŻA DAWNEGO KLINGA
  2. Łukasz Sobociński GO-NOW ŁÓDŹ
  3. Kamil Gornowicz LUKS-POL CZERSK
  4. Weronika Skierawska LUKS-POL CZERSK
  5. Krzysztof Kleps AKADEMIA SZERMIERZY
  6. Maksymilian Suwara AKADEMIA SZERMIERZY
  7. Eryk Wieczorek GO-NOW ŁÓDŹ
  8. Karol Markiewicz GO-NOW ŁÓDŹ
  9. Marcelina Skrabucha KLUB ORĘŻA DAWNEGO KLINGA/Przemysław Matyszkiel AKADEMIA SZERMIERZY
  10. Lars Dusseldorp SZKOŁA FECHTUNKU CENTURIA

18+

  1. Filip Fica AKADEMIA BRONI F3
  2. Rafał Kalus AKADEMIA SZERMIERZY
  3. Konrad Kramarz GO-NOW ŁÓDŹ
  4. Łukasz Buczek GO-NOW ŁÓDŹ
  5. Przemysław Rawicz KARABELA
  6. Michał Dul AKADEMIA BRONI F3
  7. Andrzej Zmuda Trzebiatowski UKS-I BOHUN TORUŃSKA SZKOŁA FECHTUNKU
  8. Dorian John SZKOŁĄ FECHTUNKU CENTURIA
  9. Hieronim Kucharski LUKS-POL CZERSK
  10. Grzegorz Brzeziński UKS-I BOHUN TORUŃSKA SZKOŁA FECHTUNKU

RANKING DO 10 MIEJSCA MIECZ

Jeżeli jesteście ciekawi jak wypadliście, a nie ma Was na liście, napiszcie do nas.

DO LAT 8

  1. Franciszek Danielewski POZNAŃSKA AKADEMIA KARATE
  2. Tymon Puczyński AKADEMIA SZERMIERZY
  3. Teodor Wadowski GO-NOW ŁÓDŹ
  4. Adrian Wieczorek POZNAŃSKA AKADEMIA KARATE
  5. Tosia Gąsiorowska POZNAŃSKA AKADEMIA KARATE
  6. Tymoteusz Szymczak POZNAŃSKA AKADEMIA KARATE
  7. Małgorzata Gąsiorowska POZNAŃSKA AKADEMIA KARATE
  8. Maksymilian Solarski POZNAŃSKA AKADEMIA KARATE /Piotr Kryszak POZNAŃSKA AKADEMIA KARATE

DO LAT 10

  1. Jan Piramidowicz AKADEMIA BRONI F3
  2. Dawid Danielewski POZNAŃSKA AKADEMIA KARATE
  3. Jakub Pol GO-NOW ŁÓDŹ
  4. Paweł Śmiechowski SZKOŁA FECHTUNKU CENTURIA

DO LAT 14

  1. Jan Traciński GO-NOW ŁÓDŹ
  2. Wiktoria Ranoszek POZNAŃSKA AKADEMIA KARATE
  3. Stanisław Lemke POZNAŃSKA AKADEMIA KARATE
  4. Antoni Rudowski AKADEMIA SZERMIERZY
  5. Sonia Młynarczyk AKADEMIA SZERMIERZY
  6. Aleksander Jemiołkowski AKADEMIA BRONI F3
  7. Jakub Gawęcki AKADEMIA SZERMIERZY
  8. Ignacy Tyczyński AKADEMIA BRONI F3
  9. Jakub Zalesiński AKADEMIA SZERMIERZY
  10. Franciszek Mikienko AKADEMIA BRONI F3

DO LAT 18

  1. Krzysztof Kleps AKADEMIA SZERMIERZY
  2. Weronika Skierawska LUKS-POL CZERSK
  3. Kamil Gornowicz LUKS-POL CZERSK
  4. Przemysław Matyszkiel AKADEMIA SZERMIERZY
  5. Marcin Habieda KLUB ORĘŻA DAWNEGO KLINGA
  6. Maksymilian Suwara AKADEMIA SZERMIERZY
  7. Tomasz Jąkalski WSZECHNICA SZERMIERCZA
  8. Lars Dusseldorp SZKOŁA FECHTUNKU CENTURIA
  9. Natalia Kłos AKADEMIA SZERMIERZY
  10. Julian Szakiński WSZECHNICA SZERMIERCZA

18+

  1. Rafał Kalus AKADEMIA SZERMIERZY
  2. Bartosz Jaroszewski BRACTWO SZERMIERCZE
  3. Konrad Kramarz GO-NOW ŁÓDŹ
  4. Waldemar Wiśniewski UKS- I BOHUN TORUŃSKA SZKOŁA FECHTUNKU
  5. Michał Dul AKADEMIA BRONI F3
  6. Michał Grabowski ZAWODNIK INDYWIDUALNY
  7. John Dorian SZKOŁA FECHTUNKU CENTURIA/Hieronim Kucharski LUKS-POL CZERSK
  8. Konrad Kandulski POZNAŃSKA GRUPA FECHTUNKU SALUT
  9. Grzegorz Kluczek UKS-I BOHUN TORUŃSKA SZKOŁA FECHTUNKU
  10. Szczepan Łakomy POZNAŃSKA GRUPA FECHTUNKU SALUT

W Toya TV

http://tvtoya.pl/news/show/wydarzenia/2015-01-17 relacja z mistrzostw (eliminacje) od 5:06  do 6:32

Transmisja. The transmission.

http://imprezylive.pl/?p=6399 Transmisja zaczęła się wcześniej + kilku minutowe opóźnienie + zacznijcie od 53:00 🙂

WYNIKI FINAŁÓW

WYNIKI FINAŁÓW W KONKURENCJI MIECZ DŁUGI

DO LAT 8

  1. Franciszek Danielewski POZNAŃSKA AKADEMIA KARATE
  2. Tymon Puczyński AKADEMIA SZERMIERZY
  3. Teodor Wadowski GO-NOW ŁÓDŹ
  4. Adrian Wieczorek POZNAŃSKA AKADEMIA KARATE

DO LAT 10

  1. Jan Piramidowicz AKADEMIA BRONI F3
  2. Dawid Danielewski POZNAŃSKA AKADEMIA KARATE
  3. Jakub Pol GO-NOW ŁÓDŹ
  4. Paweł Śmiechowski SZKOŁA FECHTUNKU CENTURIA

DO LAT 14

  1. Jan Traciński GO-NOW ŁÓDŹ
  2. Wiktoria Ranoszek POZNAŃSKA AKADEMIA KARATE
  3. Stanisław Lemke POZNAŃSKA AKADEMIA KARATE
  4. Antoni Rudowski AKADEMIA SZERMIERZY

DO LAT 18

  1. Krzysztof Kleps AKADEMIA SZERMIERZY
  2. Weronika Skierawska LUKS-POL CZERSK
  3. Kamil Gornowicz LUKS-POL CZERSK
  4. Przemysław Matyszkiel AKADEMIA SZERMIERZY

18+

  1. Rafał Kalus AKADEMIA SZERMIERZY
  2. Bartosz Jaroszewski BRACTWO SZERMIERCZE
  3. Konrad Kramarz GO-NOW ŁÓDŹ
  4. Waldemar Wiśniewski UKS-I BOHUN TORUŃSKA SZKOŁA FECHTUNKU

 

WYNIKI FINAŁÓW W KONKURENCJI SZABLA

DO LAT 8

  1. Adrian Wieczorek POZNAŃSKA AKADEMIA KARATE
  2. Franek Danielewski POZNAŃSKA AKADEMIA KARATE
  3. Tymon Puczyński AKADEMIA SZERMIERZY
  4. Michał Wawrzko SZKOŁA FECHTUNKU SCARAMOUCHE

DO LAT 10

  1. Jakub Pol GO-NOW ŁÓDŹ
  2. Jan Piramidowicz AKADEMIA BRONI F3
  3. Dawid Danielewski POZNAŃSKA AKADEMIA KARATE

DO LAT 14

  1. Jan Traciński GO-NOW ŁÓDŹ
  2. Mikołaj Wieczorek ZSO NR 5 GRUDZIĄDZ
  3. Wiktoria Ranoszek POZNAŃSKA AKADEMIA KARATE
  4. Maciej Kaszuba ZSO NR 5 GRUDZIĄDZ

DO LAT 18

  1. Marcin Habieda KLUB ORĘŻA DAWNEGO KLINGA
  2. Łukasz Sobociński GO-NOW ŁÓDŹ
  3. Kamil Gornowicz LUKS-POL CZERSK
  4. Weronika Skierawska LUKS-POL CZERSK

18+

  1. Filip Fica AKADEMIA BRONI F3
  2. Rafał Kalus AKADEMIA SZERMIERZY
  3. Konrad Kramarz GO-NOW ŁÓDŹ
  4. Łukasz Buczek GO-NOW ŁÓDŹ

WALKI FINAŁOWE W NIEDZIELĘ, A UDZIAŁ W NICH WEZMĄ

KONKURENCJA MIECZ

DO 8

  1. Tymon Puczyński AKADEMIA SZERMIERZY
  2. Adrian Wieczorek POZNAŃSKA AKADEMIA KARATE
  3. Franciszek Danielewski POZNAŃSKA AKADEMIA KARATE
  4. Teodor Wadowski GO-NOW ŁÓDŹ

DO 10

  1. Jan Piramidowicz AKADEMIA BRONI F3
  2. Jakub Pol GO-NOW ŁÓDŹ
  3. Dawid Danielewski POZNAŃSKA AKADEMIA KARATE
  4. Paweł Śmiechowski SZKOŁA FECHTUNKU CENTURIA

DO 14

  1. Jan Traciński GO-NOW ŁÓDŹ
  2. Antek Rudowski AKADEMIA SZERMIERZY
  3. Wiktoria Ranoszek POZNAŃSKA AKADEMIA KARATE
  4. Stanisław Lemke POZNAŃSKA AKADEMIA KARATE

DO 18

  1. Skierawska Weronika LUKS-POL
  2. Krzysztof Kleps AKADEMIA SZERMIERZY
  3. Kamil Gornowicz LUKS-POL
  4. Przemysław Matyszkiel AKADEMIA SZERMIERZY

18+

  1. Bartosz Jaroszewski BRACTWO SZERMIERCZE
  2. Rafał Kalus AKADEMIA SZERMIERZY
  3. Konrad Kramarz GO-NOW ŁÓDŹ
  4. Waldemar Wiśniewski UKS-I-BOHUN- TORUŃSKA SZKOŁA FECHTUNKU

FINALIŚCI W SZABLI. W NIEDZIELĘ WALKI FINAŁOWE I WYŁONIENIE ZWYCIĘZCÓW

KONKURENCJA SZABLA

DO 8

  1. Danielewski Franek POZNAŃSKA AKADEMIA KARATE
  2. Puczyński Tymon AKADEMIA SZERMIERZY
  3. Wieczorek Adrian POZNAŃSKA AKADEMIA KARATE
  4. Wawrzko Michał SZKOŁA FECHTUNKU SCARAMOUCHE

DO 10 LAT

  1. Jan Piramidowicz AKADEMIA BRONI F3
  2. Jakub Pol GO-NOW ŁÓDŹ
  3. Dawid Danielewski POZNAŃSKA AKADEMIA KARATE

DO 14 LAT

  1. Maciej Kaszuba ZSO NR 5 GRUDZIĄDZ
  2. Jan Traciński GO-NOW ŁÓDŹ
  3. Wiktoria Ranoszek POZNAŃSKA AKADEMIA KARATE
  4. Mikołaj Wieczorek ZSO NR 5 GRUDZIĄDZ

DO LAT 18

  1. Marcin Habieda KOD KLINGA
  2. Łukasz Sobociński GO-NOW ŁÓDŹ
  3. Kamil Gornowicz LUKS-POL CZERSK
  4. Weronika Skwierawska LUKS-POL CZERSK

18+

  1. Filip Fica AKADEMIA BRONI F3
  2. Konrad Kramarz GO-NOW ŁÓDŹ
  3. Rafał Kalus AKADEMIA SZERMIERZY
  4. Przemysław Rawicz KARABELA /Łukasz Buczek GO-NOW ŁÓDŹ